ATM - utvalget

Areal, transport og miljøutvalget (ATM-utvalget) er den politiske styringsgruppen i samarbeidet og består av ordførerne i de fem kommunene og fylkeskommunen, fylkesmannen og lederne i de tre statlige transportetatene, og har til sammen 10 representanter.

For referat og saksdokumenter se her.

ATM - utvalgets medlemmer:

   
      Ordfører Tore Opdal Hansen, leder
E-post: torhan@drmk.no
   
   
   
      Ordfører Vidar Lande, nestleder
E-post: vidar.lande@kongsberg.kommune.no
   
   
   
      Fylkesordfører Morten Eriksrød
E-post: morten.eriksrod@bfk.no
   
   
   
      Ordfører Bent Inge Bye
E-post: bent.inge.bye@nedre-eiker.kommune.no
   
   
   
      Ordfører Helene Justad
E-post: helene.justad@lier.kommune.no
   
   
   
      Ordfører Ann Sire Fjerdingstad
E-post: ordforer@ovre-eiker.kommune.no
   
   
   
    Logo   Regionveisjef Vegvesenet Kjell Inge Davik
E-post: kjell.davik@vegvesen.no
   
   
   
    Logo   Fylkesmann i Buskerud Kirsti Kolle Grøndahl
E-post: kirsti-kolle.grondahl@fmbu.no
   
   
   
      Logo   Regional plan- og utviklingsdirektør Jernbaneverket
Anne Marstein
E-post: anne.marstein@jbv.no
   
   
   
    Logo   Regiondirektør i Kystverket Sven Arild Hansen
E-post: sven.arild.hansen@kystverket.no
   
   

 

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut